Vzdelávanie

V Kampuse získaš aj praktické skúsenosti z rôznych tém. Raz mesačne pripravujeme pre našich účastníkov zaujímavé worskhopy a tréningy so skúsenými lektormi a lektorkami. Naučíš sa to, čo ťa v škole nenaučia, vyskúšaš si pracovať na reálnych zadaniach a nadobudneš nové skúsenosti a vedomosti, ktoré môžeš využiť pri svojej práci, ale aj pri vlastných projektoch.

Workshopy a tréningy

Témy workshopov vyberáme na základe účastníkov a účastníčok, ich potrieb a toho, v čom sa chcú rozvíjať. Okrem celodenných workshopov sa usilujeme účastníkom a účastníčkam pripravovať aj kratšie prednášky zamerané na špecifické témy, ako napríklad písanie grantov, ako pracovať s Instagramom alebo ako si vyvolať fotku doma.

Projektový manažment

Naučíš sa riadiť vlastný projekt, pretaviť svoje nápady do činov a rozplánovať si každý krok. Projektový manažment ti pomôže rozbehnúť ideu, ktorá už dlho drieme v zásuvke alebo posunúť rozbehnuté aktivity.

Líderstvo a facilitácia

Chceš viesť tím k úspechom? Workshop o líderstve ťa naučí, ako na to. Praktické cvičenia ti pomôžu pri vytváraní tímu, jeho vedení, no dozvieš sa aj to, aký typ lídra si, čo robíš dobre a kde sa vieš zlepšiť.

Negociácia v konflikte

Ako si vyjednať najlepšie podmienky v práci alebo v zložitej situácii sa môžeš naučiť na tréningu o negociácii. Či už budeš v korporáte alebo v neziskovej organizácii, je dôležité vedieť správne argumentovať či vyriešiť problémy, ktoré nastanú.

Sociálne siete a PR

Účastníkom a účastníčkam ukazujeme, ako môžu pracovať so sociálnymi sieťami. Získaš odpoveď na to, čo práve letí a ako môžu podporiť svoje aktivity prostredníctvom komunikácie a podporiť svoje preojekty cez Instagram, Facebook či médiá. Jednoducho ako sa stať influencerom z Nádvoria.

Stáže, ktoré ťa nakopnú

Voliteľnou časťou programu sú stáže v našich partnerských alebo spriatelených firmách, ktoré ti poskytnú praktické zručnosti priamo z terénu tvojho odboru. S každým kampusákom riešime stáž osobitne, aby sme naplnili jeho predstavy a očakávania. Ak sa chceš napríklad dozvedieť, ako sa pracuje v galérii alebo v marketingovej agentúre, stačí povedať a nájdeme ti stáž, kde pričuchneš k práci v tvojom odbore.

Máš ďalšie otázky?

Odpovede nájdeš v sekcii FAQ alebo nám napíš na kampus@nadvorie.com.