Náš tím

Veronika Káčerová

Vyštudovala marketing na Ekonomickej univerzite v Bratislave. Po ročnej stáži vo Francúzsku sa vrátila na Slovensko a marketingu sa niekoľko rokov venovala vo väčšej i menších firmách. Vyskúšala si rôzne pozície od internej komunikácie, cez firemné PR až po online marketing. Vždy ju to však ťahalo k zmysluplným projektom, a tak po niekoľkých prvotných skúsenostiach s dobrovoľníctvom natrvalo zakotvila v neziskovom sektore, kde pôsobí doteraz. V Nadácii Pontis sa venovala firemnej filantropii a neskôr presadzovaniu inovácií v slovenskom školstve ako programová manažérka vzdelávacieho programu Generácia 3.0. S kolegami rozbehla prvý slovenský akcelerátor vo vzdelávaní a pomohla v ňom rásť desiatkam organizácií. Teší sa, že v Kampuse bude mať pre zmenu príležitosť pomôcť naplniť svoj potenciál aj mladým ľuďom. Ako správna introvertka rada číta, skladá puzzle a pečie.

– Koordinátorka programu

Katarína Šišková

Cez dobrovoľníctvo v Portugalsku, prácu v nezisku a neformálne vzdelávanie, matematiku aj kúsok umenia sa dopracovala k zisteniu, že najviac ju napĺňa vytvárať priestor, kde sa všetci cítia prijato a tak môžu slobodne tvoriť a pracovať.

Okrem práce s komunitou a vedením coworkingu na Nádvorí pomáha aj s programom Kampus. Snaží sa byť pre študentov oporou, spojkou ku komunite aj k príležitostiam, ktoré im Nádvorie ponúka.

Voľný čas trávi podobne, ako pracovný – písaním, čítaním, trávením času s ľuďmi aj v kultúrnych centrách a vždy si rada zahrá žolíka!

Máš ďalšie otázky?

Odpovede nájdeš v sekcii FAQ alebo nám napíš na kampus@nadvorie.com.