Ubytovanie

Okrem všetkých ostatných benefitov, ktoré štipendijný program ponúka, jednou z veľmi príjemných je aj možnosť ubytovania priamo v zdieľanom apartmánovom dome na Nádvorí v historickom centre Trnavy. Štipendisti a štipendistky v ňom budú bývať v plne zariadených moderných izbách so spoločnou kuchyňu, obývačkou a dúfame, že si plnými dúškami vychutnajú všetky pozitíva komunity Nádvoria.

Bývaj v centre Trnavy

Nádvorie Kampus ponúka vybraným štipendistom a štipendistkám bezplatné ubytovanie v historickom centre Trnavy na celý akademický rok.

Bývaj s inšpiratívnymi študentmi

Dizajnový byt, ktorý navrhli Vallo Sadovsky Architects, budeš zdieľať s ďalšími kampusákmi a kampusáčkami, ktorí budú rovnako naladení ako ty. Pomôžu ti s tvojimi projektmi a zároveň sa budete navzájom motivovať a podporovať. Možno tu nájdeš svojho kamaráta alebo partnera pre tvoj biznis.

priestrannej terasy a okien moderného bytu máš výhľad priamo na Nádvorie. Jedinečný apartmánový typ internátu má tri izby a spoločenskú miestnosť s kuchyňou. V Kampuse sa nachádza aj práčovňa a výhodou je súkromná terasa. Každá izba má svoju vlastnú kúpeľňu s toaletou. Celý priestor je plne vybavený. Stačí prísť a bývať. Jediné, čo budeš potrebovať, je vlastné oblečenie a skriptá k poctivému štúdiu na tvojej škole.

Bývaj na Nádvorí

Kampus sa nachádza priamo na Nádvorí, v priestore súčasnej kultúry. Okrem teba a kampusákov tu sídli množstvo firiem, organizácií a komunít. Beer & bistro Akadémia máš doslova dva kroky od domu a za rohom nájdeš aj kaviareň Thalmeiner. Počas roka organizujeme rôzne podujatia, výstavy či akcie, na ktoré máš samozrejme prístup zdarma.

Pracuj v Coworkingu

Makáš na svojich projektoch alebo potrebuješ miesto na prácu z domu? Kampusáci majú bezplatné členstvo v Nádvorie Coworkingu – otvorenom kancelárskom priestore, kde môžu pracovať, viesť stretnutia so svojim tímom a networkovať s ostatnými členmi Coworkingu. Ak sa potrebuješ sústrediť na prácu či štúdium, je to pre teba ideálne miesto.

Máš ďalšie otázky?

Odpovede nájdeš v sekcii FAQ alebo nám napíš na kampus@nadvorie.com.