Komunita

Kampusáci a kampusáčky patria aj do komunity Nádvoria. Tá je plná inšpiratívnych ľudí z oblasti biznisu, kreatívy či neziskového sektora. Snažíme sa navzájom sa spoznávať a prepájať.

Spoločné teambuildingy

Komunita je pre nás prvoradá, a preto sa hneď na úvod vydáme na teambuilding. Všetci účastníci a účastníčky sa spoločne s našim tímom zoznámia a lepšie spoznajú. Druhý teambuilding nás čaká na konci programu, keď utužíme vzťahy, oddýchneme si a zároveň budeme mať možnosť spoznať sa aj ako priatelia po skončení programu.

Komunitný brunch

Každý týždeň na teba a tvojich spolubývajúcich čaká brunch v kaviarni Thalmeiner, kde sa môžete lepšie spoznať, porozprávať sa pri dobrom jedle a pití a zároveň si užiť príjemnú atmosféru.

Inšpiratívne večere

Raz za mesiac sa stretneš so zaujímavými hosťami, ktorí ti porozprávajú svoj príbeh. A možno práve na jednej z večerí stretneš človeka, ktorý zásadne ovplyvní tvoj život. Človek nikdy nevie! V uplynulých rokoch sa naši štipendisti a štipendistky stretli na večeri v beer & bistro Akademia napríklad s primátorom Trnavy Petrom Bročkom, CEO Martinusu Michalom Meškom, zakladateľkou Pes v Núdzi Romi Klimekovou, riaditeľkou Divadla Jána Palárika Zuzanou Hekel, novinárkou Zuzanou Kovačič Hanzelovou, umelcom Martinom Lukáčom a mnohými ďalšími.

Miesto pre tvoj projekt

Kampusáci počas roka pracujú na spoločnom projekte, ktorý bude zlepšovať naše okolie. Spoločne začínajú od nuly a nachádzajú problémy, ktoré v našej spoločnosti aktuálne máme. Na ne hľadajú riešenia a nakoniec ich realizujú prostredníctvom spoločného projektu. Pri tom všetko im pomáha náš projektový konzultant a sprevádza ich pri jednotlivých fázach realizácie projektu.

Nádvorie ti poskytne priestor aj na tvorbu vlastných projektov, s ktorými ti vie pomôcť alebo ťa podporiť. Zároveň ťa vie prepojiť so zaujímavými ľuďmi, ktorí ti môžu v budúcnosti s tvojím nápadom pomôcť. Napríklad pokiaľ svoj projekt nevieš spropagovať, spojíme ťa s marketérom. Ak si zakladáš neziskovú organizáciu, môžeme ti pomôcť s právnou stránkou.

Máš ďalšie otázky?

Odpovede nájdeš v sekcii FAQ alebo nám napíš na kampus@nadvorie.com.